Yale – Alarm & Kamera Sistemleri

with Yorum Yapılmamış

kamera-ve-alarm-sistemleri

Ev ve işyeri güvenliğinde YALE farkı

Yale dünyadaki en eski uluslararası markalardan ve kilit endüstrisindeki en iyi bilinen isimlerden biridir.  Yale tarihinde, sadece Yale için değil, tüm kilit endüstrisinin gelişimine yön veren çok büyük inovasyonlar bulunmaktadır. YaIe markası, dünya üzerinde kolay erişimi ve geniş ürün yelpazesi ile, kilit çözümleri konusunda çok sayıda ülkede çok sayıda insanın güven ve emniyetini sağlamaktadır.

ASSA ABLOY’un sahip olduğu markalar arasında Yale, Ev ve İş yeri Güvenliği konusuna odaklanmıştır. İnsanlar önemsedikleri şeyleri – evlerini, ailelerini, kişisel eşyalarını ve işle ilgili malzemelerini –  güvendikleri isim olan Yale ürünleri ile aktif olarak güvence altına alıyor.

Türkiye pazarına 20.yüzyılın başlarında giren Yale markası, çok uzun yıllar farklı ürün grupları ile uzun bir dönem pazarda büyük bir pazar payı ve bilinirlik kazanmıştır. Türkiye pazarındaki uzun bir ayrılıktan sonra 2007 yılında yeniden Türkiye pazarına giren Yale markası, çok çeşitli ürün grupları ile yeniden nihai tüketicinin hizmetindedir.


Evinizin ve iş yerinizin güvenliği için çeşitli özelliklerdeki Yale Kablosuz Alarm Sistemleri hizmetinizdedir. Tüm bileşenleri kablosuz, kolay kurulum – kullanıma sahip ve hiç bir sabit ücret gerektirmeyen Alarm Sistemleri, acil durumlarda tetikleyince hem sireni ile yüksek desibelli ses çıkartır, hem de kullandığı telefon hattı sayesinde sizi arayarak gerekli uyarıda bulunur. Ayrıca evcil hayvanlara duyarlı PIR detektörleri ile hayvan severler için de uygundur.


Yale Kablosuz Alarm Seti – Premium

Evinizde bulunan telefon hattı sayesinde alarmınız tetiklendiği zaman, önceden yetkilendirilmiş telefon numaralarını sırayla arayarak bilgilendirir. Sistemi kontrol panelinden veya bir telefon ile uzaktan erişerek açıp/kapatabilirsiniz. Premium alarm kutu içeriğinde 1 adet Telefon bağlantılı kontrol paneli, 1 adet LED Işıklı siren ünitesi, 1 adet Sahte siren, 2 adet PIR dedektörü ve 2 adet Kapı/Pencere kontağı bulunmaktadır.


Yale Kablosuz Alarm Seti – Compact

Uzaktan kumanda ile alarmınızı açabilir ya da kapatabilirsiniz. Size alarmı kurmak ya da kapatabilmek için 20 saniyelik bir
süre vermektedir. Compact alarm seti kutu içeriğinde; 1 adet LED Işıklı siren ünitesi, 1 adet Duvar tipi uzaktan kumanda ve 1 adet Kapı/Pencere kontağı bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için bizimle

444 1 468

veya
adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın